3CX IP PBX IOS & ANDROID

Dahili Hattınızı Her Yerden Kullanabilirsiniz

Android ve iOS 3CX Telefon VoIP uygulamaları ile dahili hattınız her nereye giderseniz gidin yanınızda. 3CX dahili numaranız sayesinde artık cep telefonu numaranızı vermek zorunda değilsiniz. İş arkadaşlarınızın telefonunuzu yanıtlamak için uygun olup olmadığınızı görebilmesi için durumunuzu ayarlayabilirsiniz.

Android ve iOS VoIP Uygulamaları

Sürekli olarak güncellenen zengin özelliklere sahip 3CX Android ve iOS uygulamaları, VoIP mobil telefon uygulamaları için standartları belirlemektedir. Dahili tünel özelliği ile güvenlik duvarlarındaki olası sıkıntıları yaşamadan 3G üzerinden veya herhangi bir Wifi alanından güvenli bir şekilde aramalarınızı yapabilirsiniz. 3CX Android ve iOS uygulamaları PUSH’u destekler ve telefonun bekleme konumunda kalmasını ve pil ömründen tasarruf yapmasını sağlar.

3CX IP PBX IOS & ANDROID

3CX IP PBX

IP Telefonlara, Ağ Geçitlerine Tak Çalıştır

IP Telefonu veya Ağ Geçidini şebekenize takmanız yeterlidir. 3CX bunları otomatik olarak yapılandırarak size saatler kazandırır ve öğrenme eğrisini ortadan kaldırır. Uçtan uca 3CX desteği ile birlikte gelen popüler SIP trunk sağlayıcıları için önceden yapılandırılmış şablonlarla bir SIP trunkı dakikalar içerisinde bağlayın.

Kurulumu ve Yönetimi Kolay:

3CX kolay kurulumu ve yönetimiyle kendini rekabetten ayrı tutar. Kurulum dakikalar içinde gerçekleşir ve 3CX, mevcut bir Windows veya Linux makinesi üzerinde yerinde ve sanallaştırılmış bir Hyper-V ya da VMware örnek üzerinde çalışır.

PBX’inizi Google Cloud, OVH veya daha birçoğunda olmak üzere bulutta da sanallaştırabilirsiniz. Web tabanlı kurulum sihirbazı ve yönetim konsoluyla IP Telefonlar, Ağ Geçitleri, SIP Trunklar ve softphonelara dakikalar içinde tedarik sağlar.

3CX IP PBX

3CX IP PBX IP DESK PHONE

IP Telefon ve Softphonelar İçin Kolay Yönetim

3CX ile IP Telefonlarınızı yönetim konsolundan yönetebilirsiniz. Birkaç tıklamayla birçok telefonun yeni yazılımlarını çalıştırın. Desteklenen IP Telefonlarla garanti edilen birlikte çalışabilirlik, telefonlarınızı güncellerken size rahatlık sağlar. 3CX istemcileri e-posta ile kolayca çalıştırabilirsiniz ayrıca yazılım güncellemeleri yardım aramalarına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak otomatik olarak gerçekleşir.

Sizin telefon santraliniz, sizin yolunuz; Yerinde veya Bulutta

3CX, yepyeni ve tam Birleşik İletişimler sunan yazılım tabanlı, açık standartlı bir IP Santralidir. 3CX, IP Santralinizin kurulumunu, yönetimini ve bakımını o denli kolaylaştırır ki, ister bir aygıtta ister sunucularınızda ya da bulut hesabınızda olsun çaba göstermeden kendi kendinize yönetebilirsiniz.

3CX IP PBX
Şimdi sıra geldi sizin de denemenize..!
Sizde 1 yıl boyunca deneme lisansına sahip olabilir ve 3CX IP PBX deneyimizi sınırsızca yaşayabilirsiniz.
Hemen şimdi edinin.